Własne M? Tylko Art. Deco Wola!

na-woliInwestycja we własne mieszkanie to poważna decyzja i nie powinna być łatwa do podjęcia. Istnieje wiele czynników, które decydują o tym czy nowe mieszkanie spełni nasze wszystkie wymagania. W wielu miastach w Polsce mamy do czynienia z dynamicznym rozwojem nieruchomości mieszkalnych. W Warszawie przyrost mieszkań na rynku pierwotnym i wtórnym jest najbardziej widoczny. Związane jest to z napływem inwestycji zagranicznych, otwieraniu się nowych miejsc pracy i rosnącemu zapotrzebowaniu na mieszkania.

Idąc z duchem czasu, deweloperzy chcą zapewnić potencjalnym mieszkańcom najlepsze warunki. Jednym z ważniejszych kryteriów wyboru jest lokalizacja. Apartament powinien znajdować się w dobrze skomunikowanym miejscu, np.: blisko komunikacji miejskiej lub niezakorkowanych drogach. Odległość od miejsca pracy jest bardzo istotna, ponieważ ciągłe dojazdy są niezwykle męczące i traci się niepotrzebnie czas. Warszawskie dzielnice, takie jak Wola czy Praga, bardzo skorzystały na uruchomieniu kolejnej linii metra. Spowodowało to większe zainteresowanie w budowie biurowców oraz budynków mieszkalnych w tamtych rejonach.

Jedną z takich dobrze zlokalizowanych inwestycji na Woli jest kameralny budynek mieszkalny w stylu art deco. Dużą przewagą dzielnicy jest jej spokojny klimat pomimo tego, że znajduje się ona w bezpośrednim sąsiedztwie z centrum miasta. Budynek znajduje się w pobliżu linii metra i nowoczesnych biurowców, co sprawia, że dojazd do pracy jest znacznie ułatwiony. Tym co wyróżnia tą inwestycję jest wystrój art deco przywodzący na myśl klimat Chicago. Na dachu budynku stworzono ogród, z którego rozpościera się widok na Warszawę.

Chcąc ułatwić życie mieszkańców zadbano także o najnowszą technologię. Kamienica posiada system smart home, który pozwala na sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem lub niektórymi urządzeniami za pomocą smartfona, komputera lub tabletu. W ten sposób można mieć kontrolę nad mieszkaniem będąc nawet poza domem. Dodatkowo mieszkańcy nie muszą daleko wychodzić, aby utrzymywać zdrowy tryb życia. W kamienicy stworzono specjalną przestrzeń, gdzie znajduje się siłownia z salą fitness, a dostęp do niej mają tylko mieszkańcy. Tego typu rozwiązanie jest w stanie zaoszczędzić dużo cennego czasu.

Deweloperzy tworzą obecnie mieszkania, tak aby odpowiadały stylowi życia przyszłych mieszkańców, zachwycały niepowtarzalnym wyglądem oraz były wyposażone w technologiczne udogodnienia. Lokalizacja jest jednym z podstawowych kryterów wyboru, dlatego powinno się rozpatrzyć wszystkie możliwe opcje, aby uniknąć nieporozumień i rozczarowań.

http://artdecowola.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

O Nas

Portal "Mutuelles.edu.pl" powstał z myślą o publikowaniu interesujących wiadomości z kraju i świata. Poruszamy najważniejsze tematy, nie boimi się trudnych pytań.

Zależy nam na świeżych i sprawdzonych informacjach. Jeśli chcesz, żeby to właśnie Twoją sprawę nagłośnić na naszym portalu, zapraszamy do kontaktu.

Mail: kontakt@mutuelles.edu.pl

Video


Facebook
  • Facebook