Opakowania – kartony, pudełka i inne

cardboard-packagingKażdy środek na zabezpieczenie swego towaru/przesyłki jest dobry. To jak zabezpieczymy konkretny obiekt jest gwarancją tego, iż będzie on w pudełku w kształcie nienaruszonym. Pamiętajmy, iż obojętnie czy towar stoi na półce sklepowej bądź jest wysyłany przez pocztę – kontrahent zawsze wymaga, żeby określona przesyłka była odpowiednio zabezpieczona, BA! nawet kontrahent chce żeby to karton był w stanie nieuszkodzonym bez żadnych wduszeń bądź rys – stąd dobierajmy pudełka z grubej tektury z dodatkowymi zabezpieczeniami w formie wypełniaczy, takich jak folie bąbelkowe (pęcherzykowe tak właściwie), folii stretch.

Więcej o zabezpieczeniach kartonów http://www.amataska.pl/opakowania-z-tektury-w-drodze-do-klienta-jak-zabezpieczyc-je-przed-transportem/

Gruba tektura na kartony

Nawet nie da się przepowiedzieć na jakie okoliczności nasz produkt jest narażony zarówno w przewozie jak również u finalnego sprzedawcy – porządniejsze, trwalsze pudełko to inwestycja, pewność w to, iż skarg oraz rozczarowań będzie znacznie mniej, a jak już będą to nie będą powiązane w jakikolwiek sposób ze sposobem opakowania przesyłki. Odpowiednie opakowanie informuje o rzetelności producenta bądź dostawcy – dopilnujmy żeby zarówno opakowanie zbiorcze jak również opakowania jednostkowych sztuk produktu było bezpieczne z dobrymi zabezpieczeniami przed uszkodzeniem bądź otwarciem ich jeszcze podczas przewozu.

Gdzie poszukiwać odpowiednich opakowań kartonowych oraz pozostałych akcesoriów?

Naturalnie w sklepach, hurtowniach, jakie specjalizują się w sprzedaży oraz realizacji tego rodzaju opakowań. Przy zakupie masowym możemy także liczyć na wysokie zniżki, stąd należałoby rozważyć który rodzaj opakowania będzie szczególnie uniwersalny dla naszych wysyłek/towarów.

Nie szczędźmy na opakowaniach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

O Nas

Portal "Mutuelles.edu.pl" powstał z myślą o publikowaniu interesujących wiadomości z kraju i świata. Poruszamy najważniejsze tematy, nie boimi się trudnych pytań.

Zależy nam na świeżych i sprawdzonych informacjach. Jeśli chcesz, żeby to właśnie Twoją sprawę nagłośnić na naszym portalu, zapraszamy do kontaktu.

Mail: kontakt@mutuelles.edu.pl

Video


Facebook
  • Facebook