Najlepszy płaszcz na jesień i zimę

plaszczGdy na dworze temperatura wędruje coraz bardziej w dół, a codziennie pogoda się pogarsza oferując nam coraz częstsze deszcze, wiatr i śnieżyce, warto zaopatrzyć się w okrycie wierzchnie, które nie tylko będzie dobrze chronić przed zimnem, ale będzie również modnie i estetycznie wyglądać. Co powinniśmy wybrać, by spełnić oba te warunki? Przecież moda i odzież damska cechuje się specjalnymi trendami.

Rozbij szarugę intensywną kolorystyką

Podczas, gdy za oknem zaczyna dominować szarość i mrok, można postawić na intensywne kolory. Kolor jest najbardziej widocznym elementem stroju, dlatego osoby chcące się wyróżnić z tłumu, wybrać płaszcz w odcieniu pomarańczowym, purpurowym, bądź fioletowym. Jeśli chodzi o długość płaszcza, to w chwili obecnej królują płaszcze dłuższe, ale można spotkać wiele modeli o długości sięgającej kolan. Aby płaszcz nie był nudny i przyciągał wzrok, można zastanowić się nad ozdobnikami, wśród których najczęściej spotykane są elementy futrzane (niekoniecznie naturalne), drobne pikowania i frędzelki.

To nie ubiór na jeden sezon

Większość osób kupując płaszcze traktuje je jako zakup na lata. Warto przy zakupie więc postawić na jakość użytych materiałów, a także na ponadczasowy krój, który będzie wyglądał przez kilka sezonów. Warto pomyśleć o dodatkowy elementach płaszcza, na przykład o kapturze czy pojemnych kieszeniach.

Dopasowanie do sylwetki

Aby płaszcz wyglądał dobrze na ciele, musi być dobrany do sylwetki noszącej go osoby. Tu znaczenie ma wcięcie w talii, wzrost i masa ciała. Bez względu na przeznaczenie płaszcza, trzeba w nim przecież dobrze wyglądać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

O Nas

Portal "Mutuelles.edu.pl" powstał z myślą o publikowaniu interesujących wiadomości z kraju i świata. Poruszamy najważniejsze tematy, nie boimi się trudnych pytań.

Zależy nam na świeżych i sprawdzonych informacjach. Jeśli chcesz, żeby to właśnie Twoją sprawę nagłośnić na naszym portalu, zapraszamy do kontaktu.

Mail: kontakt@mutuelles.edu.pl

Video


Facebook
  • Facebook