Firma Control System FMN

csMarka Control System FMN proponuje kompletne rozwiązania z grupy multimedialnych systemów identyfikacji wizualnej oraz zabezpieczeń. Firma jest autoryzowanym dystrybutorem kart plastikowych do drukarek i sprzedaje również oryginalne materiały eksploatacyjne do drukarek kart plastykowych i największej klasy dodatki oraz programy drukarkowe.

Na stronie firmy kupisz także elektroniczną legitymacje studencką, która stopniowo zamienia tradycyjną odmianę tego alegatu. Firma Control System FMNhttp://www.cs.pl/ jest również uwierzytelnionym dostarczycielem izraelskiej marki Synel w Polsce, która świadczy znakomitej klasy systemy rejestracji przebiegu pracy. Mamy ponadto własne materiały i urządzenia z profilu rejestracji czasu pracy indywidualnie przystosowywane do próśb kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

O Nas

Portal "Mutuelles.edu.pl" powstał z myślą o publikowaniu interesujących wiadomości z kraju i świata. Poruszamy najważniejsze tematy, nie boimi się trudnych pytań.

Zależy nam na świeżych i sprawdzonych informacjach. Jeśli chcesz, żeby to właśnie Twoją sprawę nagłośnić na naszym portalu, zapraszamy do kontaktu.

Mail: kontakt@mutuelles.edu.pl

Video


Facebook
  • Facebook