Eagle One A2Z All Wheel & Tire Cleaner

Utrzymanie samochodu w czystości w obecnych czasach to dość problematyczna sprawa, używamy naszych aut bardzo często i na wielu rodzajach dróg przez co bardzo się brudzą. Niewątpliwie najtrudniejsze do czyszczenia są felgi i opony, gdyż mają one bezpośredni styk z ziemią i brud pozostawia na nich najwięcej śladów. Dodatkowo przez swój kształt, liczne wgłębienia i często fantazyjne wzory takie felgi są bardzo trudne do wyczyszczenia.

Jednak tak było do dzisiaj! Teraz mamy dostępny nowy środek Eagle One A2Z All Wheel & Tire Cleaner, który praktycznie robi całą robotę za nas. Od teraz z amerykańskimi środkami Eagle One możliwe jest idealne wyczyszczenie felg wraz z oponami bez zbędnego szorowania i straty czasu. Środek ten jest bardzo prosty w użyciu, wystarczy opryskać oponę wraz z felgą, zaczekać kilkadziesiąt sekund i na naszych oczach dostrzeżemy jak biały środek wchodzi w reakcję z brudem i już w dużo ciemniejszym kolorze spływa z felg.

http://eagleone.pl

Jeśli chodzi o dozowanie to mamy dwie możliwości natrysku – możemy przekręcić dozownik pionowo albo poziomo – jak komu wygodnie. Po upływie kilkudziesięciu sekund spryskujemy wężem z wodą felgę i oponę i mamy przed sobą widok czystego, błyszczącego koła niczym prosto ze sklepu. Aby efekt był jeszcze lepszy warto po spłukaniu wodą felgi wypucować ją na sucho ściereczką aby nie było zacieków i możemy być dumni z jazdy przepięknym, czystym samochodem z felgami na które każdy przechodzień zwróci uwagę.

Środka Eagle One A2Z All Wheel & Tire Cleaner możemy używać do wielu rodzajów powierzchni, co jest niemożliwe przy większości tego typu środków. Znakomicie sprawdzi się przy felgach aluminiowych, stalowych, metalowych a nawet przy czyszczeniu zwykłych kołpaków. Nie niszczy żadnej powierzchni co jest bardzo ważne, nie zostawia żadnych śladów używania na feldze. Ogromnym atutem Eagle One A2Z All Wheel & Tire Cleaner jest niewątpliwie możliwość używania na felgach malowanych w przeróżny sposób, nawet proszkowo. Jest to niemożliwe przy innych tego typu środkach, ze względu na wchodzenie w reakcję z farbą i zostawianie ogromnych śladów, więc takie felgi do tej pory trzeba było myć znacznie bardziej ostrożnie.

Dziś już nie musimy o tym pamiętać, wystarczy, że zakupimy Eagle One A2Z All Wheel & Tire Cleaner, który wyczyści nasze felgi praktycznie całkowicie za nas a przy okazji nie zniszczy żadnej powierzchni felgi, nawet tych malowanych o nowej powłoce lakierniczej. Jest to w tej chwili jeden z najlepszych środków czyszczących do felg dostępnych na polskim i światowym rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

O Nas

Portal "Mutuelles.edu.pl" powstał z myślą o publikowaniu interesujących wiadomości z kraju i świata. Poruszamy najważniejsze tematy, nie boimi się trudnych pytań.

Zależy nam na świeżych i sprawdzonych informacjach. Jeśli chcesz, żeby to właśnie Twoją sprawę nagłośnić na naszym portalu, zapraszamy do kontaktu.

Mail: kontakt@mutuelles.edu.pl

Video


Facebook
  • Facebook