Czym się kierować przy wybieraniu srebrnych kolczyków?

1Kobiety uwielbiają piękną biżuterię. I nie ma w tym nic dziwnego, gdyż to właśnie biżuteria podkreśla osobowość (charakter), modowe stylizacje i wewnętrzne piękno. Dlatego też już od najmłodszych lat stroimy się w kolczyki (o ile mamy to szczęście być posiadaczkami przebitych uszu), bransoletki, łańcuszki, korale czy pierścionki. Naśladujemy mamy, babcie czy ciocie, nierzadko przeżywamy swoisty bunt, naśladując szeroko pojęte gwiazdy estrady czy koleżanki zakładając biżuterię powszechnie uważaną za dziwną, niebezpieczną czy nieestetyczną bądź przekłuwając części ciała, których głośno się nie ujawnia. W końcu jednak odnajdujemy własne ja, własną drogę i własne preferencje, także jeżeli chodzi o biżuterię. Jednak nawet wówczas należy pamiętać o kilku zasadach dobierania biżuterii, zwłaszcza srebrnych kolczyków z cyrkonią.

Po pierwsze zawsze dobieraj kolczyki do swojego stylu, charakteru i przekonania. Jeżeli kupujesz kolczyki srebrne z cyrkonią tylko po to, by coś kupić zapewne ani razu lub tylko i wyłącznie raz je ubierzesz i wylądują zapomniane w odległym zakamarku.

Po drugie dobierz kolczyki srebrne z cyrkonią do okazji i swojego ubioru. Innych kolczyków, bowiem, będzie potrzebowała bogato zdobiona suknia, a innych np. mała czarna. Na szczęście w sklepach jubilerskich można dziś dostać kolczyki uniwersalne, które pasować będą do większości stylizacji zarówno codziennych, jak i wieczorowych.

Po trzecie weź pod uwagę swoją aktywność na co dzień. Jeżeli kupujesz kolczyki srebrne na co dzień koniecznie dopasuj ich długość, rodzaj zapięcia do swoich codziennych aktywności. Nie będziesz miała wówczas problemów w razie nieoczekiwanych sytuacji.

Te trzy proste zasady, jeżeli będziesz się nimi kierowała, pozwolą Ci bez problemu dobrać kolczyki srebrne z cyrkonią, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

O Nas

Portal "Mutuelles.edu.pl" powstał z myślą o publikowaniu interesujących wiadomości z kraju i świata. Poruszamy najważniejsze tematy, nie boimi się trudnych pytań.

Zależy nam na świeżych i sprawdzonych informacjach. Jeśli chcesz, żeby to właśnie Twoją sprawę nagłośnić na naszym portalu, zapraszamy do kontaktu.

Mail: kontakt@mutuelles.edu.pl

Video


Facebook
  • Facebook